Horror Day 2015

W tym roku Horror Day organizowany przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu odbył się pod znakiem postapokalipsy, STALKERa, Metro. Wśród wielu znamienitych prelegentów również i my znaleźliśmy swoje miejsce. Tym razem mieliśmy zagarnąć Martwą Strefę i urządzić w niej stalkerski bar.

Z uwagi na ograniczone możliwości ingerowania w wystrój udostępnionego pomieszczenia musieliśmy nieco wysilić szare komórki, ale ostatecznie się udało, a końcowy efekt był zadowalający. Jako że tym razem nie prowadziliśmy żadnej prelekcji mogliśmy oddać się li tylko przyjmowaniu gości w naszym barze. Okazało się jednak, że dostępne pomiędzy wykładami krótkie przerwy nie sprzyjały liczebności odwiedzających. Atoli ten, kto odważył się nas odwiedzić zwykle nie wychodził rozczarowany (zdarzył się malutki wyjątek, ale nie wart wspominania), a „kulturowo ubogacony”. 😉

Na nasze szczególne podziękowania zasługują wspierający naszą inicjatywę koledzy: Kamil, Sis i Ded oraz najwspanialsze Bibliotekarki w województwie dolnośląskim (a być może w całej Polsce).