Festyn Rodzinny

Ekipa Semper Parati po raz kolejny uczestniczyła w Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, organizowanym przez ZO NSZZFiPW we Wrocławiu. Jak co roku byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie airsoftowej strzelnicy.

Pogoda dopisała, a frekwencja zaskoczyła Organizatorów – wg ich słów Festyn przyciągnął ponad tysiąc osób. Wśród atrakcji które czekały na gości były m.in. zawody wędkarskie, wyścigi w workach, poszukiwanie skarbów, dwa ognie, król strzelców, ringo, wesoły slalom, pierwsza pomoc, konkurs rysunkowy, przeciąganie liny, sztafeta rodzinna, bieg sprawnościowy, spektakl teatralny, pokazy karate kyokushin, strzelanie z procy, zawody łucznicze.

Dodatkowymi atrakcjami były skoki na trampolinie oraz dmuchanych zamkach i smokach, malowanie twarzy, pokaz sprawności Straży Pożarnej z Wołowa, dogoterapia, punkt informacyjny Narodowych Sił Zbrojnych oraz prezentacja nowoczesnych motocykli funkcjonariuszy Aresztu Åšledczego we Wrocławiu, połączona z przejażdżkami na chopperach i harleyach po terenie ośrodka w Golinie.

Do zobaczenia za rok!